Одесские штучки

На Одещині розквітли екзотичні дерева

В Ізмаїлі Одеської області, біля будівлі Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка, пишним багатопелюстковим цвітом ніжного рожевого кольору розцвіли дерева сакури.

Неймовірно красивими світлинами короткого сезонного явища поділилася у Фейсбук-спільноті «Ізмаїлу з любов’ю» фотограф Наталі Гашинська, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Сакуровий сад біля Палацу культури з’явився навесні 2017 року. Тоді до існуючих до цього 10 сакур було висаджено ще близько 50 дорослих саджанців. Вони добре прижилися і сьогодні тішать око неповторним цвітом.

Як відомо, сакура –  це символ Японії та японської культури. Це традиційний символ жіночої молодості та краси. В старовинній  японській легенді стверджується, що звичайне милування квітучою сакурою продовжує життя людини до ста років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Под Одессой произошла смертельная авария

Observan

​​💰Авторам недоремонта Потемкинской лестницы отдали пять миллионов за проект реконструкции Филармонии В городском управ…

Observan

Реставрация близится к финалу: с дома Руссова сняли строительные леса

Observan