Одесские штучки

На Одещині розпочали осінню посівну

В Одеській області попри несприятливі погодні умови розпочали осінню посівну.
Для проведення осінньої посівної агровиробники регіону повністю забезпечені насінням, мінеральними добривами та протруйниками.
Про це повідомили в Департаменті аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.

Під урожай 2023 року в Одеській області прогнозується посіяти 900 тис. га озимих культур, у тому числі 540 тис. га озимої пшениці, 220 тис. га озимого ячменю та 140 тис. га озимого ріпаку.
Станом на 9 жовтня 2023 року в Одеській області засіяно:
• озимий ріпак – 103 559 тис. га;
• озима пшениця — 89 405 тис. га
• озимий ячмінь — 7 067 тис. га

«Цьогорічна осіння посівна кампанія проходить з урахуванням не лише погодних чинників та скоригована відповідно до викликів воєнного часу. Агровиробники адаптували сівозміну, виробничі практики, комерційні підходи до придбання основних витратних ресурсів та реалізації врожаю тощо. Саме вартість ресурсів, невизначеність роботи каналів збуту продукції, дефіцит обігових коштів та нестача кваліфікованих кадрів вплинули на остаточні рішення і хід посівної. Але всі аграрії згуртовані та допомагають один одному. Кожен розуміє, що саме від наших українських фермерів залежить продовольча безпека. Працюємо разом, щоб впоратись зі всіма викликами», — зазначила директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Мер Одеси повідомив, коли відремонтують знаменитий узвіз

Observan

Смертельная авария произошла на трассе Одесса – Киев

Observan

В Украине введут электронные паспорта в смартфоне

Observan