Одесские штучки

На Одещині шахрай ошукав літню жінку

Чоловік під виглядом працівника лісомисливського господарства запропонував 76-річній жительці Захарівки Одеської області придбати у нього дрова, взяв 5000 гривень і зник.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Як виявилося, правопорушник сам завітав до одинокої жінки, знаючи, що вона свого часу шукала людей, які продають паливні матеріали. Чоловік представився працівником лісомисливського господарства і запропонував свої послуги з придбання дров. Однак зазначив, що для їх доставки потрібно відремонтувати транспортний засіб, і попросив сплатити аванс. Довірлива жінка дала чоловіку 3500 гривень. Через десять діб зловмисник знов навідався до пенсіонерки і повідомив, що дрова затримали на блокпосту і потрібно сплатити штраф у розмірі 1600 гривень, на що бабуся знову дала гроші. Після отримання коштів правопорушник зник.

Коли жінка зрозуміла, що її ошукали і вона залишилася без грошей та дров, звернулася по допомогу до поліції.

Поліцейські затримали зловмисника. Чоловік не заперечував своєї причетності до скоєного і наразі частинами повертає кошти потерпілій.

Тепер 29-річному правопорушнику загрожує покарання штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34000 – 51000 гривень) або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Гражданин Молдовы хотел вывезти из Одесской области запчасти к пулемету

Observan

В Одесі медики проводять теплу акцію

Observan

В России скопировали всемирно известную скульптуру одессита

Observan