Одесские штучки

На Одещині шахрайці доведеться сплатити великий штраф

На Одещині зловмисниця через інтернет-мережу ошукала шістьох громадян більше ніж на сто тисяч гривень. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Так, 48-річна жителька міста Татарбунари розмістила на сайті оголошень інформацію про продаж мопеда, використовуючи світлини, завантажені з інтернет-мережі. У телефонній розмові із потенційними покупцями, які цікавилися транспортним засобом, псевдопродавчиня запевняла, що має його у наявності. Разом з тим, вона зауважувала: є чимало бажаючих придбати у неї мопед і він дістанеться співрозмовнику, якщо той перерахує їй на картку повну вартість, яка становить 12 тисяч гривень.

У такий спосіб зловмисниця ошукала шістьох громадян з Одещини, Волині, Хмельниччини та Черкащини. Деяких потерпілих навіть двічі: після першого перерахування їй грошей вона брехала, що платіж не був зарахований, та повідомляла про необхідність повторного переведення коштів. Загалом шахрайка заволоділа 125000 гривень і перестала виходити на звʼязок з людьми.

Правопорушниці доведеться сплатити штраф у розмірі чотирьох тисяч неоподаткований мінімумів доходів громадян, що становить 68000 гривень.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Чорноморський флот росіян поставив новий антирекорд

Observan

Тройное ДТП произошло в спальном районе Одессы

Observan

Одесские полицейские разоблачили автоугонщика

Observan