Одесские штучки

На Одещині стерилізуватимуть домашніх тварин за символічну плату

На численні прохання жителів Татарбунар, що на Одещині, зооволонтерка Наталія Киса знайшла лікарів, які будуть стерилізувати домашніх тварин за символічну плату.

Приїздити фахівці будуть на постійній основі – раз на тиждень. Зараз вирішується питання, з якого числа та дня розпочинати. Прийматимуть хвостатих пацієнтів на одній з центральних вулиць міста.

«Це не буде безкоштовно, тому що ми не в Одесі живемо. Людям треба сюди дістатись і цілий день стояти на ногах. Приблизно буде коштувати 300 грн. Але це все ж таки не 800-1000 із сумнівним результатом, а частіше летальним», – проінформувала волонтерка.

Також Наталія розповіла, що фахівці, які приїздитимуть до міста, використовують нову методику, що не передбачає ніяких уколів, зняття швів та інших пов’язаних з цим проблем.

Записати свого улюбленця на операцію можна за номером у публікації на сторінці Наталії. Робити це слід заздалегідь, аби врегулювати чергу та уникнути марного виїзду лікарів.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Средства на модернизацию флагмана ВМС Украины сократили в два раза

Observan

За спробу підірвати залізничний міст в Одеській області засудили двох терористів

Observan

Депутата Одесского облсовета подозревают в хищениях на проекте по возрождению Тилигульского лимана

Observan