Одесские штучки

На Одещині священник церкви допомагав ухилянтам перетнути держкордон

На Одещині священник церкви допомагав ухилянтам перетнути кордон за 7500 доларів США.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

На Одещині правоохоронці викрили священнослужителя УПЦ МП, який пропонував військовозобов’язаним свою допомогу у нелегальному переправленні за кордон.
Для більш ефективного функціонування свого «бізнесу» священнослужитель долучив двох спільників. Вони пропонували чоловікам призовного віку підготувати «пакет» документів для уникнення мобілізації та можливості виїхати за межі України у супроводі координаторів. Клірик в свою чергу займався пошуком та підбором «клієнтів» для свого бізнесу. Після цього, вже готових до подальшої співпраці чоловіків передавав спільникам для завершення умов «угоди».
Зловмисники за гроші безпідставно оформляли своїм «клієнтам» тимчасові посвідчення військовозобов’язаних та довідки про зняття з військового обліку за станом здоров’я.
Вартість такого пакету документів для безперешкодного перетину кордону становила 7,5 тисяч доларів США.

Організатора переправлення та його пособників затримали та оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Колишній одеський рятівник став колабораціоністом

Observan

Ночью в Киевском районе Одессы тушили пожар

Observan

В Измаиле массово отравили бродячих и домашних собак

Observan