Одесские штучки

На Одещині сучасна спецтехніка робитиме ямковий ремонт доріг

На Ізмаїльщині Одеської області Сафʼянівська територіальна громада продовжує оновлювати комунальну спецтехніку. Управління житлово-комунального господарства Саф’янівської сільської ради придбало машину для ремонту та обслуговування доріг Tigab. Це – рециклер асфальту, який призначений для ямкового ремонту доріг.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.

“Для того, щоб виготовити суміш, яку укладатимуть на дорожнє полотно, обладнання виконує вторинну переробку асфальту, використовуючи для цього такі матеріали, як шматки або крихта від продуктів фрезерування. Для цього регенератор безпосередньо на місці проведення робіт розігріває майбутні компоненти суміші та ретельно їх перемішує. В результаті виходить якісна асфальтобетонна суміші”, – розповіли у сільраді.

Останнім часом дорожні покриття вулиць населених пунктів громади ремонтуються силами комунальних господарств, тому даний рециклер стане справжньою допомогою в проведенні робіт, адже за годину зможе виготовити на місці до однієї тони гарячого асфальту.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сергей Кивалов поздравил своего оппонента Алексея Леонова с победой

Observan

За неделю в Одесской области разыскали пятнадцать пропавших детей

Observan

П’ятьох проросійських нардепів позбавили депутатських мандатів та громадянства

Observan