Одесские штучки

На Одещині триває процес будівництва нового несамохідного флоту

В Українському Дунайському пароплавстві, що на Одещині, триває процес будівництва нового несамохідного флоту, який налічуватиме кілька десятків барж.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на УДП.

В компанії українського пароплавства наразі є десятки незатребуваних ліхтерів, які роками знаходилися у відстої. Водночас підприємству критично не вистачає барж. Саме тому в цьому році керівництво компанії відновило програму конверсії – простіше кажучи, ліхтери ріжуться на частини та з’єднуються.

Загалом проєктом передбачено будівництво близько 30 нових барж, що в перспективі дозволить отримати ще 5-6 баржевих караванів.

«Це досить трудомісткий процес. Ліхтери відбираються, проводиться дефектація, ремонт корпусів із заміною металу, ремонт механізмів. Наразі на нашому виробництві триває процес стикування усіх частин однієї з нових барж у єдиний корпус», – зазначили на підприємстві.

Наступні роботи – це виготовлення люкових закриттів, переобладнання систем та прокладання кабелів, перевірка на водотечність, фарбування корпусу. Паралельно йде підготовка до конверсії ліхтерів-донорів для будівництва чергової партії з барж.

Окремо зазначимо, що будівництво барж шляхом конверсії зі старих ліхтерів за вартістю на порядок нижче, в порівнянні з новим судном. Крім того, їхня вантажопідйомність більша, ніж в інших баржах пароплавства, що дає можливість перевозити більший обсяг вантажів.

Ще один не менш важливий факт: УДП фінансує програму будівництва барж за рахунок виключно власних коштів компанії, без залучення бюджетного фінансування. А повний цикл робіт, від дефектації, розрізання на частини, ремонту, стикування до фарбування та виготовлення кришок люкового закриття проводиться на власних виробничих потужностях.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кольца с бриллиантами: делаем стильные комбинации вместе с Zlato.ua

Observan

Известный одессит преподнес столице необычный подарок

Observan

Как повлияет на громады Одесчины отмена долевого участия застройщиков

Observan