Одесские штучки

На Одещині в рамках фестивалю пройшла дегустація кращих крафтових вин

В Болграді на Одещині проходить бізнес-ярмарок виробників товарів та послуг в традиції «BOLGRAD WINE FEST-2023». В його рамках відбулась дегустація конкурсних зразків вин крафтових виробників півдня Одещини. 

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».

На суд дегустаційної комісії у складі провідних технологів свої 135 зразків білих та червоних вин представили 24 крафтових виноробів, але не тільки з Болградщини та Ізмаїльщини.

«Приємно, що до конкурсу уперше долучилися виробники вина з Одеси, Рені, Сарати, Білгорода-Дністровського. Членам дегустаційної комісії довелося визначити найкращі з вин минулих років та молодих вин», – розповів Сергій Мойсеєнко, член оргкомітету бізнес-ярмарку виробників товарів та послуг в традиції «BOLGRAD WINE FEST-2023».

Зі слів голови дегустаційної комісії та головної технологині ТОВ “Велес” та ТМ “Колоніст” Лідії Задніпряної, з кожним роком зростає не тільки кількість конкурсантів-виробників, розширюється їхня географія, але й значно підвищується якість представлених вин.

«Якщо у перші роки роботи дегустаційної комісії навіть доводилося знімати з конкурсу деякі зразки вин, то в останні роки таке вже не відбувається. Не менш важливий факт: багато з виробників крафтових вин, що виготовляють свою продукцію з власного винограду, не нехтують рекомендаціями агрономів, яких спеціально запрошують на свої виноградники. Бо кліматичні умови швидко змінюються, і це потрібно враховувати обов’язково, якщо бажаєш отримати якісну сировину для вина. Друга особливість конкурсу в цьому році полягає в тому, що до складу нашої дегустаційної комісії увійшли нові професіонали», – розповіла Лідія Задніпряна.

Додамо, що це вже не перша конкурсна дегустація продукції виноробів-аматорів. Вона проходить в Болграді щорічно, починаючи з 2010 року, з метою виявлення, підтримки та популяризації крафтових виробників Бессарабії.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Порт приписки — Одесса: знаменитое судно, обеспечивающее связь с космонавтами

Observan

В Одесі сталася аварія, є постраждалий

Observan

Грабители ворвались в дом жительницы Одесской области

Observan