Одесские штучки

На Одещині вбили двох чоловіків

Одеський апеляційний суд підтримав скаргу прокурорів і призначив злочинцю, що скоїв подвійне вбивство покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Про це стало відомо з вироку апеляційного суду, передає Українська Служба Інформації.

Уродженець Молдови, громадянин України, скоїв два вбивства. Перше чоловік здійснив під час пікніка з другом. Приятелі приїхали на відпочинок на берег Південного Бугу, їли, розпивали спиртні напої і між ними виник конфлікт. В момент коли потерпілий виходив з річки, вбивця наніс йому чисельні травми по голові туристичним балоном, на якому готували їжу. Переконавшись що потерпілий не реагує, зловмисник стягнув його тіло у воду.

Після цього він вкрав із автомобіля потерпілого гроші і техніку на понад 50 тис. грн., покатався на його автівці і  покинув її в кукурудзяному полі.

А через декілька тижнів чоловік заліз до будинку 83-річного пенсіонера, задушив його та забрав цінності. Щоб впевнитись у смерті жертви, зловмисник наніс пенсіонеру 5 ударів сокирою по голові.

Роздільнянський райсуд засудив чоловіка на 15 років ув’язнення. Але прокурор вирішив, що таке покарання занадто м’яке й подав апеляцію. Апеляційний суд, з урахуванням, що зловмисник вже відбував декілька покарань на початку 2000-х років, а з моменту останнього відбування покарання ще не сплинув умовно достроковий термін, за совокупністю злочинів, призначив йому покарання у вигляді довічного увʼязнення.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситу вернули угнанный автомобиль

Observan

Осторожно, догхантеры: в Черноморске массово травят собак

Observan

Житель Одесской области дебоширил в местном кафе

Observan