Одесские штучки

На Одещині вбили жінку

На Одещині злодій вбив жінку.

В селі Павлівка Болградського району Одеської області чоловік вбив вчительку похилого віку. Жінка отримала важкі черепно-мозкові травми монтировкою, якою зловмисник вдарив її декілька разів.

Жінка проживала одна, оскільки поховала чоловіка. Вночі до її домівки вліз через вікно неодноразово судимий безробітний, 26-річний мешканець села.

Спочатку чоловік вирішив втамувати свій голод на літній кухні, а згодом пробрався до кімнат будинку. Вхідні двері були зачинені, тому злодій монтировкою зламав вікно та заліз до однієї з кімнат. Жінка, яка на той час відпочивала у сусідній кімнаті, почула гуркіт. Вчителька вирішила дізнатися причину шуму. Є припущення, що вона впізнала злодія, оскільки його батько проживає навпроти будинку жінки.

Вчителька почала втікати від злодія, але він наздогнав її на порозі будинку, перед тим кілька разів вдаривши її по голові монтировкою. Односельці загиблої розповіли, що сліди крові є майже по всьому будинку. Жінка від отриманих травм одразу померла.

На місце злочину викликали слідчо-оперативну групу та бригаду швидкої допомоги.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Политическая карьера Бекболата Тлеухана закончилась орденом и отставкой

obserdwo

Хитрые одесские предприниматели понесут административную ответственность

Observan

На Одещині стався розбійний напад

Observan