Одесские штучки

На Одещині відкрили ще один гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

На базі Біляївської багатопрофільної лікарні, що в Одеській області,  запустили у роботу ще один гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Це медичний простір, де кожна жінка може отримати комплексну медичну допомогу в комфортних умовах відповідно до її потреб.

У кабінеті є все необхідне для роботи в комфортних умовах медичного персоналу та надання якісних гінекологічних послуг пацієнткам з інвалідністю та порушення опорно-рухового апарату, зокрема:

-гінекологічне крісло з регулюванням висоти;
-спеціальні опори-поручні;
-підіймальний пристрій;
-достатньо місця для маневрів на кріслі колісному.

Медичний персонал проходить спеціальну підготовку, як допомогти пацієнткам з інвалідністю почуватися максимально комфортно при огляді.

Послуги надаються на безоплатній основі жінкам і дівчатам, які опинилися у складній ситуації, у тому числі жінкам ВПО, а також , жінкам які постраждали від сексуального насильства, зокрема, в умовах воєнного конфлікту.

Додатково пацієнтки безоплатно зможуть отримати медикаменти та засоби медичного призначення.

Необхідно відмітити, що такі гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу вже функціонують на базі Доброславської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування та в Пологовому будинку №7 м. Одеса.
Кабінет обладнано Всеукраїнським Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї», в рамках заходів гуманітарного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення(UNFPA), за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та організаційної підтримки Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Экологический конкурс состоялся в Одесской области

Observan

Одесский якорь привезли в германский Регенсбург

Observan

В одеській багатоповерхівці сталася крадіжка

Observan