Одесские штучки

На Одещині відомий винзавод має неприємності через етикетку сидру

Антимонопольний комітет України (АМКУ) порушив справу за ознаками порушення  конкурентного законодавства у діях ПрАТ «Ізмаїльський виноробний завод». Упаковка його сидру «Винград Фраголіна» нагадує упаковки напою, виготовленого на основі вина «Фраголіно Б’янко». 

Пояснюється, що компанія ГСХ «Трейдмаркс лімітед» та офіційний імпортер та дистриб’ютор даного напою – ТОВ «Глобал Спірітс Європа» у 2021 році звернулися до АМКУ з заявою. У ній повідомлялося про виявлення у торгівельних мережах України напою виробництва ПрАТ «Ізмаїльський виноробний завод» зі схожим на їхню продукцію оформленням.

«В ході дослідження АМКУ встановив, що пляшки, пробки та етикетки сидру «Винград Фраголіна» та напою «Фраголіно Б’янко» мають схожий дизайн упаковки. Зокрема, етикетки обох напоїв – білого кольору з зеленою смугою в золотому обрамленні у верхній частині, а назва напою зазначена у центрі етикетки на білому тлі темними літерами тощо», – йдеться у повідомленні.

Додають, що вино «Фраголіно Б’янко» реалізується на українському ринку з 2020 року, в той час як сидр «Винград Фраголіна» – з 2021 року.

На думку Комітету, зважаючи на сукупність цих та інших фактів, використання ПрАТ «Ізмаїльський виноробний завод» зазначеного оформлення його товару може призвести до змішування з діяльністю заявників. Це є порушенням статті 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції». Відтак АМКУ розпочав розгляд справи за ознаками неправомірного використання оформлення упаковки товару.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситов призывают не убивать змей

Observan

Два человека погибли на пожаре в Одесской области

Observan

Неадекватный мужчина с топором бегал по площади у одесской мэрии и угрожал прохожим

Observan