Одесские штучки

На Одещині виявили підпільних цех з виготовлення алкогольних напоїв

Бюро економічної безпеки скерувало до суду справу щодо діяльності підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв в Ізмаїлі на Одещині.

Про це повідомляє БЕБ.
В справі винесено обвинувачення 60-річному мешканцю Ізмаїла, який організував виготовлення алкогольних напоїв незаконно. Чоловік змішував спирт з барвниками та харчовими добавками та продавав ці незаконно виготовлені алкогольні напої через Інтернет.

Правоохоронці провели обшуки в домогосподарстві фігуранта і вилучили значну кількість незаконно виготовлених алкогольних виробів, харчові добавки, барвники, накладні служби доставки, чорнові записи та готівку в іноземній валюті. Загальна вартість вилученого майна оцінюється більше, ніж в 9 мільйонів гривень.

Наразі усе це майно підлягає арешту, а правопорушнику повідомлено про підозру. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва і сировини їх виготовлення.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жителей Одесской области вербовали для переправки нелегалов

Observan

Две иномарки столкнулись в Одессе

Observan

Бойові дії 10 жовтня

Observan