Одесские штучки

На Одещині викрили групу збувачів метадону

На Одещині правоохоронці викрили групу людей, які збували метадон.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Організаторка, фактично перебуваючи у Туреччині, налагодила постачання метадону з Київської області до Одеси. Збували «товар» жителі Одеси, які телефоном отримували інструкції та інформацію про місця зберігання наркотиків. Надалі двоє жінок та двоє чоловіків розповсюджували заборонені речовини шляхом «закладок». Один із чоловіків відповідав за великі партії наркотиків та після фасування робив так звані «закладки» по 30-50 грамів.

Вартість одного грама метадону складала 1200 гривень. За тиждень наркодіяльності організаторка могла отримувати на свій картковий рахунок до двох мільйонів гривень.

Як тільки-но організаторка прибула на територію України, відразу була затримана поліцейськими. Також затримані четверо спільників. Окрім того, за результатами обшуків вилучили понад 120 г метадону та канабісу, мобільні телефони, ноутбуки та два автомобілі.

Наразі організаторку та чотирьох учасників угруповання затримано. Вирішується питання щодо повідомлення підозри співорганізатору.

Проводиться досудове розслідування.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Для ЗСУ замовили 100 польських БТР

Observan

В Одессе работники магазина помогли найти пропавшего ребенка

Observan

Напился и решил пошутить: правоохранители задержали мужчину, который «заминировал» школу в Суворовском районе

Observan