Одесские штучки

На Одещині висадили реліктове дерево

Як уже повідомляв ВОЛНОРЕЗ, 10 квітня в Арцизі Одеської області, навпроти будівлі міської ради, заклали перший на півдні Одещини «Освітній парк». Така ініціатива освітян дала старт конкурсу від Арцизької міської ради «Green еко-простір».

Протягом цього часу до озеленення доєдналися найбільші міські садочки і школи – кожен колектив висадив по одному кипарису аризонському. Як зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмила Жосан, біля кожного дерева буде встановлено іменну табличку від закладів освіти.

А 25 квітня в Освітньому парку з’явилося перше сімейне дерево. Родина Бессараб висадила дерево гінко білоба. У акції взяли участь батьки Дмитро й Олена та їх діти – Андрій, Ярослава та Ангеліна.

«Дякуємо вам за небайдужість, ініціативність та любов до природи. Нехай дерево швидко росте та радує містян, а ми будемо за ним доглядати й скоро біля нього встановимо іменну табличку», – подякувала Людмила Жосан.

Гінко білоба – реліктове дерево, яке вважається найдавнішим на нашій планеті. Воно росте до 30 метрів у висоту та живе більше двох тисяч років. Зацвітає це дерево не раніше, ніж через двадцять п’ять років після висадки молодого деревця.

Гінкго білоба – це корисна рослина, з сировини якої виробляють ліки від різноманітних захворювань. Застосування у них дуже широке: покращують стан судин, запобігають утворенню тромбів, уповільнюють процес старіння організму, підвищують вироблення інсуліну і багато іншого.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Переделывали оружие и продавали: отцу и сыну из Одесской области суд вынес приговор

Observan

В Одеській області з’явилися яскраві зупинки та постаменти у патріотичному стилі

Observan

Изъяты наркотики, золото, оружие, валюта — в Одессе задержали банду наркоторговцев

Observan