Одесские штучки

На Одещині власник закладу торгував алкоголем у заборонений час

В одному із закладів Великодолинської ОТГ на Одещині власник продавав відвідувачам алкогольні напої після 20 години, що нині, в умовах воєнного стану, не дозволяється. Крім того, громадянин не мав відповідних дозвільних документів на продаж підакцизних товарів.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Відносно 37-річного правопорушника поліцейські склали протоколи за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями та вилучили алкогольну продукцію на загальну суму більше 35 тисяч гривень.

Тепер правопорушникові загрожує: за продаж алкоголю після 20 години —  штраф від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6800 — 13600), а за продаж без ліцензії – від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000 – 34000 гривень) з конфіскацією виготовленої продукції і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Как в Одессе пять лет назад остановили «русскую весну»

Observan

Одесситы могут помочь бездомным

Observan

Новая неделя в Одессе начинается с масштабных отключений света в жилых домах

Observan