Одесские штучки

На Одещині волонтери врятували бійцівського собаку

Худий, голодний і з хворими вухами — в такому стані волонтери побачили пса породи алабай на одному з підприємств Ізмаїла, що на Одещині. Собаку хотіли забрати, проте охоронець заявив, що він її не віддасть, а ще додав, що алабая в нього скоро викуплять для участі в собачих боях.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

Самі по собі собачі бої – заборонена розвага. І це розуміють не тільки зоозахисники. А в такому стані собака взагалі не може бути повноцінним учасником бою. Хіба що стати «м’ясом», приманкою для сильних, доглянутих та натренованих на вбивство родичів.

Тому волонтери вирішили самі викупити бідолашну тварину. І навіть знайшли їй господарів. Гроші у сумі еквівалентній ста доларам, містяни зібрали за кілька годин, відреагувавши на пост про допомогу. «Хазяїн» собаку віддав, її одразу відвезли новим господарям, які вже прихистили двох безхатніх собак.

Грошей на викуп Кімби – так звуть пса – зібрали навіть більше за потрібне. Тому залишок вирішили віддати на стерилізацію двох безхатніх собак.

Врятованого пса тепер лікуватимуть та відгодовуватимуть.

Волонтери кажуть, що чоловік, який тримав його в жахливих умовах, заявив, що собака йому не потрібна. Тому він з легкістю його продає. А сам візьме молодих цуценят. Зрозуміло, з якою метою.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Почти половина пожарных гидрантов в Одессе находятся в нерабочем состоянии

Observan

В России рассказали сколько украинцев получили гражданство

Observan

В Одесской области разоблачили велоугонщика

Observan