Одесские штучки

На Одещині встановили фільтри високої очистки питної води

Одещина, отримала і встановила фільтри високої очистки води для забезпечення питною водою найвищої якості потужністю очищення 1000 літрів та 200 літрів води на годину.
Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Один фільтр, потужністю у 1000 літрів, встановлено в Болградській лікарні. Другий, такої ж потужності – в одному з житлових мікрорайонів Арцизу, а третій, потужністю очистки у 200 літрів на годину, вже ефективно функціонує в Одеській обласній дорослій клінічній лікарні.

Відзначимо, що такі передові технології водоочищення використовують в Ізраїлі.

«Знаючи, які гострі проблеми з якістю питної води є в декотрих громадах нашої області, а особливо в медичних закладах, ми прагнули запровадити, за підтримки міжнародних партнерів, і у нас одеському регіоні, технології та фільтри розроблені на їх основі, які якнайкраще справляються з водоочищенням. Рівень очищення цими фільтрами — тала вода», — зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

В Болграді також становлено спеціально оснащений бювет, а в Арцизі — автомат з розливу, і теперь набрати очищену воду можуть усіх бажаючі жителі цих міст.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

​​💸А вот откуда у Якименко деньги…Как-то так само получилось, что после декларации Якименко мы наткнулись на четырехмил…

Observan

В Одессе предлагают не делать еще одну выделенную полосу движения

Observan

Одесситка создает забавные елочные игрушки для детей

Observan