Одесские штучки

На Одещині у магазинах конфіскували нелегальний товар

На Одещині поліцейські викрили двох жінок у порушенні правил реалізації підакцизного товару. У правопорушниць вилучили майже 550 пачок цигарок на загальну суму понад 36 тисяч гривень. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Перша правопорушниця в Одесі у власному продуктовому магазині продавала у роздріб тютюнові вироби, не маючи ліцензії на провадження цього виду господарської діяльності.

Поліцейські вилучили з магазина майже 300 пачок сигарет на суму понад 25 тисяч гривень, а відносно власниці склали адміністративні матеріали про адміністративні правопорушення. За скоєне підприємниці загрожує штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, з конфіскацією продукції чи без такої.

Друга правопорушниця — жителька Ренійської громади — в продуктовому магазині реалізовувала цигарки без марок акцизного податку. З торговельного закладу правоохоронці вилучили майже 250 пачок сигарет на суму понад 11 тисяч гривень.

Тепер жінці загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від  3,4 тис. до 10, 2 тис. гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

По Одеській області знову стріляли ракетою

Observan

Часто задаваемые вопросы о чашах для кальяна

Observan

В партии Слуга народа назвали число желающих вступить в ряды политсилы

Observan