Одесские штучки

На Одещині заблокували канал переправлення ухилянтів через державний кордон

Житель Березівського району Одеської області підшукував чоловіків, які хочуть уникнути мобілізації і виїхати за кордон, але наразі обмежені у такому праві, і пропонував їм укласти фіктивний шлюб з жінками з інвалідністю. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Загалом за 24 тисячі доларів США «шлюбний агент»  обіцяв двом ухилянтам підшукати відповідних наречених, а після «розпису» з ними подальше оформлення документів по догляду за хворими дружинами для безперешкодного виїзду з ними з України.

Для припинення злочинної діяльності правоохоронці затримали зловмисника, щойно одна пара була розписана і він отримав гроші за це і подальше оформлення документів по догляду за особою з інвалідністю.

Слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.

Тепер зловмисникові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские спортсмены успешно выступили на двух турнирах по спортивным танцам

Observan

Данія надає важку бронетехніку у рамках пакету допомоги на 520 мільйонів доларів

Observan

Деякі одесити отримали адресну муніципальну допомогу

Observan