Одесские штучки

На Одещині заклади охорони здоров’я забезпечать альтернативним питним водопостачанням

З метою забезпечення альтернативним питним водопостачання закладів охорони здоров’я, Одеською обласною військовою адміністрацією, за підтримки International Medical Corps, розпочато проект з будівництва артезіанських свердловин, зі встановленням систем доочищення води. Розпочато роботи з буріння артезіанської свердловини на території Одеського обласного центру психічного здоров’я.
Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

«Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів ворога, в результаті яких пошкоджуються, руйнуються та знеструмлюються об’єкти критичної інфраструктури, перед нами стоїть одне з найважливіших питань — забезпечення безперебійного і якісного водопостачання в медичних закладах. То ж в рамках цього проекту нами заплановано буріння артезіанських свердловин та встановлення систем доочищення води, на території Одеського обласного онкологічного диспансеру, Одеської обласної клінічної лікарні, Одеської обласної дитячої лікарні, Одеського обласного центру психічного здоров’я та Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі. Роботи планується завершити впродовж декількох місяців», — зазначає Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе с 10 марта ограничат движение по проспекту Небесной Сотни

Observan

Одесситов оповестили об отключении газа

Observan

Стало известно, зачем в Одессе каждый день отключают электричество

Observan