Одесские штучки

На Одещині запроваджують новий зерновий шлях

На Одещині запрацює «Дунайський зерновий шлях».

Так, Українське Дунайське пароплавство домовилось із румунськими партнерами, групою компаній TTS, про перевалку вантажу у порту Констанци. Агропродукція з річкового порту перевантажуватиметься одразу на морське судно великого тоннажу.

Про це повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко.

«Дунайський зерновий шлях» вже починає працювати. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється Українським Дунайським пароплавством.

Окрім цього, шляхом швидшого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу не доведеться зазнавати збитків внаслідок тривалих очікувань в черзі біля термінала.

Судна оснащуватимуть системами онлайн контролю, відеоспостереження, а також збільшуватимуть кількість судноводіїв в екіпажі. Як зазначено в повідомленні, то у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць.

Також «Дунайський зерновий коридор» передбачає будівництво нових барж і капітальний ремонт самохідного флоту з заміною двигунів.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе прошла Всеукраинская выставка собак — фото

Observan

​​🏭Одесская ТЭЦ продолжает сливать миллионы бывшей сотрудницеБывшая начальница тендерного комитета Одесской ТЭЦ Яна #Хр…

Observan

На півдні Одещини відкрито меморіальну дошку на честь загиблого захисника

Observan