Одесские штучки

На Одещині затримали посадовця-корупціонера

СБУ викрила голову однієї з обʼєднаних територіальних громад Одещини на хабарництві під час ремонту бомбосховища.
Про це повідомляє пресслужба СБ України в Одеській області.

Голова однієї з територіальних громад Березівського району Одеської області здійснював неправомірний вплив на хід і результати тендерів на капітальні та поточні ремонти місцевого бомбосховища.

У межах кримінального провадження задокументовано вимагання та отримання посадовцем неправомірної вигоди від представника комерційної структури за сприяння перемозі у відкритому конкурсі та укладанні договору на ремонт місцевого бомбосховища.

Сума хабара складала 100 тис. грн. — 10% від загальної суми виділеної на проведення ремонту. У разі відмови сплати «данину» посадовець погрожував унеможливити подальшу участь підрядника в тендерах та відмовляти йому в укладанні з ним прямих договорів за іншими ремонтними та будівельними роботами.

Крім того встановлено, що ремонтні роботи в зазначеному бомбосховищі фактично проведені наприкінці 2022 року.

Оперативники спецслужби задокументували отримання фігурантом першого «траншу» та затримали його «на гарячому», під час отримання ним другої частини неправомірної вигоди.

Наразі затриманому повідомлено про підозру.

Тривають слідчі дії для з’ясування всіх обставин правопорушення та встановлення всіх причетних до оборудки осіб.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе задержали похитителя кабеля

Observan

В Одесской области за два дня умерли два малыша

Observan

​​💸Вместо Тарпана пилить бюджет на доме Либмана будут сами трухановцы Помните, мы писали, что ремонт дома Либмана хотел…

Observan