Одесские штучки

На Одещині затримали водія-правопорушника з фальшивими документами

В Березівському районі Одеської області патрульні зупинили водія автомобіля Geely через порушення правил користування ременями безпеки. Поліцейські склали відносно чоловіка адміністративні матеріали, — правопорушник має сплатити 510 гривень штрафу.

Крім цього, під час перевірки документів чоловіка його водійське посвідчення викликало у правоохоронців сумнів щодо справжності. Документ був вилучений та скерований на експертизу, відповідно до висновку якої, він не відповідає аналогічному зразку, що перебуває в офіційному обігу на території України.

Як виявилося, водійське посвідчення правопорушник замовив у невстановленої наразі слідством особи за 200 доларів США, надавши їй всі необхідні відомості про себе та фото.

Тепер фігуранту загрожує покарання штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить сімнадцять тисяч гривень, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

🛰Аферист Усов снова в делеНе всем активистам с хорошими лицами удается устроиться на хорошую должность, как сделал это…

Observan

Во Франции осудили 9 украинских моряков за перевозку двух тонн кокаина

Observan

Екоактивісти зробили жителям Одещини незвичайні подарунки

Observan