Одесские штучки

На Одещині з’явиться новий логістичний комплекс для перевалки зернових

Українське Дунайське Пароплавство (УДП) модернізувало перевалку та готує проект ще одного логістичного комплексу.

Про це повідомили в Українському Дунайському пароплавстві.

З минулого року в УДП працює власна перевалка зернових. Нещодавно комплекс було модернізовано.

«Установлений автомобільний розвантажувач, який перекидає автомобіль прямо в приймальний бункер. Для автомобільного розвантажувача побудована лінія, яка зв’язана з основною технологічною лінією. Тепер подача вантажу з автомобілів в трюм баржі повністю автоматизована», – розповів керівник логістичного комплексу Леонід Бондар.

Крім того, для розміщення та відстою автомобільного транспорту побудований майданчик площею 6000м².

Також розглядається можливість створення ще однієї технологічної лінії для одночасного завантаження двох барж. Стратегічна мета – відійти від зернових та працювати з різними видами вантажів – металом, міндобривами, будівельними матеріалами тощо.

«Попит на перевезення зернових з України постійно змінюється. Відкриття одеських портів для експорту зернових дало нам можливість зробити невеличку паузу, завести та встановити додаткове обладнання, провести модернізацію комплексу та підготуватись до роботи також з іншими видами вантажів», – зазначив Леонід Бондар.

За словами заступника генерального директора УДП Владислава Бєлаха, компанія також замовила проект ще одного логістичного комплексу для роботи не лише з річковими, але й морськими перевезеннями.

«У нас є все для запуску цього проєкту – ідеальний майданчик, під’їзні шляхи, кранове господарство та навіть свій морський флот, який ми поступово відновлюємо», – зазначив Владислав Бєлах.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пожар в одесской психбольнице: стал известен очаг возгорания

Observan

В городе под Одессой изменен порядок временного размещения гаражей

Observan

Молодий одесит спочатку розтрощив церковну лавку, а потім пограбував дівчину

Observan