Одесские штучки

На Одещині змінився рівень захворюваності на грип на ГРВІ

На Одещині захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) піддавалась впливу сезонних коливань. Протягом останнього тижня відзначився зріст рівня захворюваності на 12,5% порівняно з попереднім тижнем.
Про це повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Зокрема, серед дітей цей показник збільшився на 17,4%, а серед дорослого населення — на 4,6%. Інтенсивний показник залишався нижчим за епідемічний поріг (532,05) на 41,2%, становлячи 313,0 на 100 тисяч населення.

На 4 адміністративних територіях (Б.Дністровський, Ізмаїльський, Подільський, Роздільнянський райони) інтенсивний показник перевищував обласний на 16-51%, у інших районах залишаючись нижчим за обласний.

Відсоток захворюваності на COVID-19 серед загальної кількості гострих респіраторних вірусних інфекцій становив 6%. Захворюваність на коронавірусну хворобу залишалась стабільною, ініціюючи зростання серед дітей на 16,1%, тоді як серед дорослих відбувалося зменшення на 4% (356 проти 370). На відміну від ГРВІ, доросле населення переважало серед хворих на COVID-19 (85%), з основною часткою у віці 30-64 роки (64%). Рівень госпіталізації зменшився на 13,8%, при цьому в порівнянні з попереднім тижнем зменшення становило 39%.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Евросоюз признал украинский цифровой сертификат о вакцинации

Observan

В одесском кинотеатре предотвратили возможную террористическую угрозу

Observan

В Одессе на дереве повесилась 13-летняя девочка

Observan