Одесские штучки

На Одещині знову виставили на продаж відомий винзавод

Фонд держмайна втретє виставив на приватизацію Ізмаїльський винзавод, що на Одещині. Аукціон відбудеться 29 травня, стартова ціна об’єкту цього разу становить 17 869 915.59 грн.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today» з посиланням на сайт Прозорро.Продажі.

До складу активів винзаводу входять виносховище, цех переробки винограду, цехи розливу, цех виготовлення шампанських вин, склад готової продукції, виставковий комплекс, адмінбудівлі та база відпочинку. Загальна площа приміщень 27,2 тис. м.

Територіально активи винзаводу знаходяться в місті Ізмаїл, у селі Плавні Ренійської громади, в смт. Суворове Суворовської ТГ та у селі Приморське Вилківської громади,

Зазначається, що наразі на заводі фінансово-господарська діяльність не здійснюється.

Нагадаємо, що завод виставляється на продаж уже втретє. Першого разу його намагалися продати за 35 739 831.17 грн., але не знайшлося бажаючих. Вдруге активи заводу виставили на приватизацію за 17 869 915.59 гривень. Під час аукціону вартість винзаводу зросла в 11 разів – до 200 млн грн. Таку суму готове було заплатити ТОВ «Фінінвест груп п», засноване у березні поточного року.

Наразі Фонд державного майна не оприлюднив причину призначення повторного аукціону. На Прозорро.Продажі попередні торги значаться як такі, що не відбулися. Покупець не заплатив за придбання.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области задержали рекордную партию наркотиков

Observan

В Одессе наблюдается нашествие саранчи

Observan

День Европы: в Одессе откроется большая выставка живописи

Observan