Одесские штучки

На Одещині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

За останній тиждень на Одещині продовжувалось сезонне зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Рівень захворюваності зріс на 8%, у тому числі серед дітей ─ на 6,3%, а серед дорослого населення – на 11,1%, порівняно із попереднім тижнем. Найвищий рівень з перевищенням обласного інтенсивного показника (367,1) зафіксували в Ізмаїльському районі (546,7).

Про це повідомляє Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Загалом по області інтенсивний показник на 100 тисяч населення склав 367,1, що нижче епідемічного порогу (532,05) на 31%. Проте п’ять районів Одещини перевищили цей показник.

В антилідерах, на першому місці ─ Ізмаїльський район (546,7). Також перевищено рівень у Білгород-Дністровському (401,9), Болградському (371,5), Березівському (379,0), Подільському (499,9) районах.

В Одеському та Роздільнянському районах показники захворюваності були нижче за обласний на 12,5% та 6,3% відповідно.

Серед загальної кількості захворілих на ГРВІ COVID-19 складав 6,7%. Загалом, захворюваність на коронавірусну хворобу знизилась на 5,9%.

У центрі також зазначили, що з початку епідсезону зареєстровано два лабораторно підтверджених летальних випадки від COVID-19. Це особи у віці 65 років і старше.

«Спалахів та групових захворювань не зареєстровано. Епідемічна ситуація залишається на постійному контролі», ─ наголосили фахівці.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Команда Зеленского презентовала ролик о закулисье инаугурации нового президента

Observan

Одесские рекорды: натуральная тушенка из баранины

Observan

Под Одессой разразился очередной скандал с Фонтанской ОТГ

Observan