Одесские штучки

На півдні Одещини хочуть відремонтувати тротуари та дорогу в порт

Кілійська міська рада Одеської області  вже довгий час занепокоєна посиленим рухом великовантажного транспорту вулицями міста і шукає шляхи вирішення проблеми, що склалася. Водночас, влада реагує на багаточисельні звернення громадян щодо посиленого руху великовантажного транспорту в районі елеватора і портопункту «Кілія», передає ІА «Юг.Today».

Депутатським корпусом на останній сесії було затверджено рішення щодо капітального ремонту тротуару на вулиці Букова від вулиці Портової до вулиці Кубишкіна. Водночас, розглядається питання капітального ремонту цієї ділянки дороги.

Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський спільно із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимиром Сокоренко зустрілись із підрядною організацією, яка розробить проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги вулиці Букова, від вулиці Портова до вулиці Кубишкіна та від вулиці Букова до порту.

Після виготовлення проектно-кошторисної документації Кілійська міська рада буде шукати джерело фінансування даних робіт.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Взгляд через объектив: в Одесской области прошел фестиваль «Открой Европу для себя»

Observan

Командующий ВМС ВСУ проверил ход строительства военных объектов в Одессе и Николаеве

Observan

В Измаиле мужчина средь бела дня открыто украл велосипед у подростка

Observan