Одесские штучки

На півдні Одещини обстежили водотоки двох річок, що загрожують підтопленням навколишніх сіл

На півдні Одеської області провели обстеження водотоків басейну річок Когильник та Чага з метою відведення зливових потоків із зони можливого підтоплення.

Обстеження проводила робоча група у складі заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОВА, керівника робочої групи Дмитра Савалюка, першого заступника начальника Болградської РВА Дениса Байлука, начальника відділу з управління інфраструктурою Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Віктора Валюха та директора ДРПВІ «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» Георгія Машина та керівників громад.

Під час обстеження робоча група виявила проблемні ділянки у руслі зазначених річок.

«Для поліпшення ситуації необхідно провести роботи з розчищення русла ріки Чага починаючи з озера Сасик та до з’єднання русел рік Чага та Когильник. Зазначені роботи потребують комплексного підходу, тому що річка Чага проходить по території чотирьох громад», – зазначають у РВА.

За результатами обстеження, комісія прийме рішення та надасть пропозиції з вирішення проблемних питань та визначення обсягів робіт необхідних для поліпшення екологічного стану річок. Також будуть визначені джерела фінансування та надані пропозиції щодо розчищення русел вказаних річок.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

До України прибув держсекретар США

Observan

Компании депутата облсовета Баранского подозревают в воровстве бюджетных денег

Observan

В городе под Одессой уже устанавливают новогоднюю ёлку

Observan