Одесские штучки

На півдні Одещини розпочнуть будівництво питного водогону

Виконавчий комітет Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області оголосив тендер на коригування робочого проєкту будівництва питного водопроводу у селищі Омарбія, найвіддаленішому та найдревнішому районі Кілії. Необхідні проєктні роботи вартістю 49 тис. 258 грн виконає ФОП Тонєв М.С. із Одеси.

Варто нагадати, що найбільшою потребою мешканці цього району міста вважають будівництво питного водогону, бо ж тут у населення є тільки привозна технічна вода, доволі недешева. У 2021 році міською радою розроблена проєктно-кошторисна документація на будівництво питного водогону, вартість якого складала 7,7 млн грн. Із обласного бюджету на початку 2022 року навіть виділили кошти під реалізацію цього проєкту. Але сума була незначною – більше одного мільйона гривень.

За словами голова Кілійської громади Вячеслава Вікторовича, після перерахунку проєктно-кошторисної документації будівництво п’ятикілометрового питного водогону коштуватиме вже близько 15 млн грн. А на тих грошей, що надіслала на цей об’єкт обласна рада, вистачить лише на прокладку кількох сотень метрів труб. Про повноцінне будівництво питного водогону годі й говорити. Але ці кошти цільового призначення, тому Кілійська громада до кінця року їх повинна освоїти.

Очільник Кілійської ТГ підкреслив, що наразі іншого фінансування на завершення будівництва питаного водогону в селищі Омарбія не передбачено, а такої суми в місцевому бюджеті також немає.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі призначили нового топ-чиновника

Observan

Одеситам розповіли, як захиститися від китайського вірусу

Observan

Мужчина серьезно пострадал при пожаре в Одессе

Observan