Одесские штучки

На ринку «7 кілометр» великий вибір екоялинок

Наближається найчарівніший час року, коли вулиці прикрашені вогниками та святковим декором, а в домі встановлюються ялинки, щоб створити атмосферу дива та свята. Промтоварний ринок «7 кілометр» вже подготувався і зараз пропонує неймовірне різноманіття варіантів екоялинок та прикрас до новорічних та різдвяних свят.

В умовах глобалізації ринку, українські та іноземні виробники змагаються за покупців, пропонуючи якісні та стильні вироби. Деякі виробники виготовляють ялинки вручну, надаючи їм унікальний вигляд.

У великому виборі штучних ялинок на нашому ринку (вул. Підгірна, Заводська, Фабрічна , 5 майданчик, Милка) кожен знайде щось для себе з урахуванням особистих вподобань, бюджета та вимог до товару. Незалежно від того, чи виберете ви велику та вражаючу ялинку або невелику та затишну, це важливий елемент для створення неповторної атмосфери радості та дива, що мають зараз майже дуже високу цінність.

Запрошуємо на Промтоварний ринок «7 кілометр» за порцією позитивних вражень та покупок!

Наша адреса: Одеська обл., Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20.

Працюємо, як завжди, з понеділка по четвер – з 6.00 до 15.00, у суботу та неділю – з 6.00 до 16.00. П’ятниця – вихідний день.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские задержали эксгибициониста

Observan

Под Одессой хотят продать действующее предприятие

Observan

В Одеській області зимують лебеді

Observan