Одесские штучки

На відомому одеському ринку можна предбати генератори всіх типів

Торговельні ряди Промтоварного ринку «7 кілометр» зараз наповнені дуже потрібною у наші сумні та темні часи технікою, перш за все – генераторами всіх типів.

Щоб правильно вибрати генератор, потрібно визначити специфіку його використання. Від цього буде залежити вибір палива, потужності, типу запуска. Підприємці ринку допоможуть з вибором потрібного генератора для дому, офісу чи підприємства.

Як радять фахівці, для будинку з невеликою кількістю побутових приладів, підійде бензиновий генератор потужністю до 3 кВт. Для електропостачання дачі краще взяти бензинову модель потужністю до 5 кВт. Для невеликого магазинчика підійде бензиновий або дизельний агрегат потужністю до 7-8 кВт. На великому будівництві або виробництві знадобиться дизельний генератор потужністю від 10 кВт.

Зараз на ринку «7 кілометр» можна знайти велику кількість генераторів будь-якої потужності за найкращими цінами! Запрошуємо!

Наша адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20

Час роботи: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, субота та неділя — з 6:00 до 16:00. П’ятниця – вихідний.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Над чем смеются в Одессе: дерзкий побег с попыткой угона трамвая

Observan

Взгляд через объектив: в Одессе произошло тяжеловесное ДТП

Observan

В Україні офіційно визнали російську владу нелегітимною (ВІДЕО)

Observan