Одесские штучки

На відомому одеському ринку найширший асортимент велосипедів

Запрошуємо на «Сьомий кілометр на початку весни за найкориснішим засобом пересування — на вас чекає величезний вибір спортивного приладдя та найширший асортимент велосипедів у регіоні!

Представлені велосипеди дитячі, підліткові, для чоловіків та жінок, гібридні та професійні моделі від українських та іноземних виробників – асортимент оновлюється щотижня. На «7 кілометрі» можна підібрати велосипед за власними індивідуальними параметрами, побажаннями до кольору, діаметром коліс та багатьма іншими показниками.

Також у продажу аксесуари, запасні частини та найнеобхідніше приладдя для велопрогулянок та спорту: багажники та кошики, насоси, ліхтарі, шоломи, дзвінки, сумки, фляги, флягоутримувачі, велозамки, дитячі крісла, рукавички, інструменти, підніжки, камери, сідла, набори для ремонту

Великий вибір та демократичні ціни – чудова нагода приїхати на ринок «7 км» за новим засобом пересування та долучити всю родину до спорта!

Час роботи ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, субота та неділя — з 6:00 до 16:00. П’ятниця – вихідний.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области задержали двух домушников

Observan

В Одессе блокировали крупную партию контрафактной обуви

Observan

Певцу Валерию Сюткину запретили въезд в Украину

Observan