Одесские штучки

На завантаженій трасі в Одеській області покращили умови пересування

Через блокаду повноцінної роботи портів Великої Одеси, щодо експорту та імпорту інших вантажів окрім тих, що передбачені «Зерновою Ініціативою», відбулась зміна логістичних потоків по території Одеської області. І наразі найбільший трафік йде по автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені (на Бухарест).

«Збільшення трафіку на зазначеній дорозі створило нові проблеми організації дорожнього руху на ній. Зокрема з’явилась проблема з проїздом великовантажного транспорту через залізничний переїзд, який розташований в районі Сарати, а саме — розташування переїзду нижче рівня дорожнього покриття, що унеможливлювало проїзд вантажними автомобілями на швидкості більшій ніж 10 км на годину» — розповідає директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської ОВА Олександр Гайдук.


Саме тому, за дорученням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, Службою автомобільних доріг в Одеській області спільно з регіональною філією «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» були проведені ремонтні роботи залізничного переїзду.

«Залізничний переїзд піднято на один рівень з дорогою, а також відремонтовано під’їзні шляхи до нього. Ремонтні роботи повністю завершені 12 грудня», — додає Олександр Гайдук.

«Оперативне проведення зазначених заходів дозволило збільшити швидкість проїзду транспортними засобами переїзду, що в свою чергу позитивно вплинуло на розвантаження зазначеної ділянки автомобільної дороги та майже повністю вирішило проблему затору, який до проведення ремонтних робіт розтягувався до 20 км», — зазначає Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В августе Украина купила рекордный за все время независимости объем картофеля

Observan

Одесские полицейские проводят расследование по факту смерти подростка

Observan

В Измаиле мужчина украл 500 метров телефонного кабеля

Observan