Одесские штучки

На заводі в Одеській області загинув співробітник — винного покарали

На заводі з вироблення соків в Одеській області водій автонавантажувача під час транспортування готової продукції до складського приміщення через неуважність та перевищення швидкості здійснив наїзд на робітника, який в цей час йшов територію цеху. 60-річний потерпілий отримав тяжкі травми тулуба, таза і кінцівок, від яких того ж дня помер у лікарні.

Подія сталася у вересні 2021 року, повідомляє прес-служба Нацполіції.

На підставі зібраних доказів, у тому числі висновків комісійної експертизи безпеки життєдіяльності, 50-річному жителю Кодими, з вини якого сталася пригода, слідчі поліції під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури висунули звинувачення у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

Тепер правопорушнику загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

СБУ блокировало деятельность хакерской группировки, похищавшей средства госпредприятий

Observan

Робота залізниці в Одесі в перший день квітня

Observan

Как Одесса будет отмечать День Победы

Observan