Одесские штучки

Над Одеською областю збили 4 ракети

Вдень 14 січня росіяни завдали потужного ракетного удару по Україні. Всього росіяни випустили у цей час 38 ракет. Це були 23 крилаті ракет "Калібр" з моря та Х-101 з 8 бомбардувальників ТУ95, що летіли над Каспійським морем, а також 5 крилатих ракет Х-22 з бомбардувальників ТУ22 та 5 авіаційних ракет Х-59. Ближче до вечора росіяни випустили ще 5 ракет Х-59.

Загалом з цієї кількості було знищено 25 ракет — це 18 крилатих Х-1010 і "Калібр", а також 7 ракет Х-59. 4 ракети з цієї загальної кількості було знищено над Одеською областю.

На жаль, з 13 ракет, які не було збито, частина дала влучення. В тому числі одна потужна і неточна ракета Х-22 влучила у багатоповерховий житловий будинок у Дніпрі, там є загиблі та багато поранених. Моторошні кадри всі бачили. Одна ракета влучила в інфраструктурний об'єкт в Одеській області неподалік від самої Одеси. Окрім того, в Одеській області уламками збитої ворожої ракети пошкоджена портова інфраструктура, яка задіяна у "Зерновому коридорі". Є влучення в об'єкти критичної інфраструктури у Львові, Вінницькій та Харківській областях. 

В Одеській області повітряна тривога була 3 14 по 18 годину — відразу 4 години поспіль.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситы могут принять участие в флешмобе

Observan

Двое погибших и двое раненных: в Одесское области произошло смертельное ДТП

Observan

Экологи создали интерактивную карту мест массового роста амброзии в Одессе

Observan