Одесские штучки

Німеччина надає першу партію танків Leopard 1 та іншу техніку

Уряд Німеччини анонсував черговий пакет військової допомоги Україні. Цього разу до нього увійшли 10 танків Leopard 1A5, 16 розвідувальних безпілотників Vector, 13 млн боєприпасів до стрілецької зброї. І це ще не все. Також ЗСУ отримають ще чотири тягачі-танковози MAN HX81 (8х8), що виробляються компанією Rheinmetall, а також причепи до них. Раніше нам було поставлено 42 таких тягачі та 37 трейлерів.

Крім того, до пакету увійшла потужна РЛС TRML-4D – це вже третя, яка служитиме у Збройних силах України. Ця найновіша модель цієї РЛС від компанії Hensoldt, яка дебютувала на виставці Eurosatory у 2018 році. Вона має дальність дії 250 км. і може одночасно супроводжувати до 1500 цілей.

РЛС перевозиться на чотиривісному шасі MAN HX77 (8х8), що виробляється вже згаданою компанією Rheinmetall MAN Military Vehicle (RMMV). Шасі має споряджену масу 13500 кг і розраховано на повну масу до 44 000 кг. Шасі оснащується 6-циліндровим турбодизелем MAN D2066 робочим об’ємом 10,5 л та потужністю 440 к. с. У парі з двигуном працює автоматична 12-ступенева коробка передач ZF.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесская область готова к приему и лечению больных коронавирусом — губернатор

Observan

В одесском парке гибнут черепахи

Observan

Под Одессой частная котельная снизила цены на отопление

Observan