Одесские штучки

Нові транспортні коридори з’єднають Одесу з Клайпедою

Литва та Україна мають намір розвивати нові транспортні коридори з Клайпеди до Одеси, покращувати залізничне сполучення між країнами та збільшувати обсяги вантажоперевезень.

Про це повідомляє УСІ з посиланням на Логіст.Today.

Питання обговорювали під час зустрічі делегацій Економічного комітету ВР України та Економічного комітету Сейму Литовської Республіки, яка нещодавно відбулася у Львові.

«Нам необхідно з’єднати Балтійське та Чорне моря транспортними коридорами з достатньою пропускною спроможністю, трансформувати діюче залізничне сполучення від Клайпедського морського порту до Одеси та інших українських портів у коридор TEN-T європейською колією. Такий коридор в обхід білорусі та росії важливий не тільки для Литви, а й для інших країн Балтії, щоб ефективно використовувати свої морські порти та виходити до Південної Європи», – зазначила заступник міністра транспорту Литви Лорета Маскаліовене.

Поліпшення транспортного сполучення між країнами дозволить збільшити обсяг вантажних перевезень залізницею між Клайпедським морським портом та Україною.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Пісенний політ» запускає першу фазу програми для українських дітей-переселенців

Observan

Южненские волейболистки стали 9-кратными чемпионками Украины

Observan

Европа полностью закрывает свое небо для русских самолетов

Observan