Одесские штучки

Одеса повністю готова до опалювального сезону

Мер Одеси Геннадій Труханов зустрівся з головою НАК «Нафтогаз» Олексієм Чернишовим. Під час зустрічі обговорили питання забезпечення Одеси газом та стабільне проходження опалювального сезону.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Як запевнив Олексій Чернишов, газосховища країни заповнені, договора з теплопостачальними компаніями підписані — Одеса буде з газом.

Що стосується Одеської ТЕЦ, яка знаходиться в управлінні «Нафтогазу», то роботи з підготовки до опалювального сезону 2023/2024 рр завершені і теплова електростанція готова постачати тепло в домівки одеситів.

Зі свого боку Геннадій Труханов відзначив, що КП «Теплопостачання міста Одеси» завершило всі ремонтні роботи, теплопостачальники готові до опалювального сезону. До того ж всі міські котельні забезпечені альтернативними джерелами електроенергії. Опалювальний сезон в Одесі розпочнеться з пониженням середньодобової температури до 8 градусів або за окремим розпорядженням міського голови.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

К юбилею знаменитого одесского артиста Гугл презентовал новый дудл

Observan

Удивительная Украина: общежитие краснокнижных цветов

Observan

В центре Одессы произошла авария с пострадавшими

Observan