Одесские штучки

Одеса та інші міста отримають допомогу від ЄІБ на відновлення транспорту

13 жовтня ЄІБ виділив 30,7 мільйона євро на модернізацію інфраструктури та транспорту в п’ятьох українських містах. Програма охоплює Київ, Одесу, Львів, Луцьк та Суми. Про це повідомляється на сайті представництва Європейського Союзу в Україні.

22 млн євро нададуть на придбання нових екологічно чистих тролейбусів і трамваїв для Одеси, Києва і Львова. Електротранспорт повинен бути виробленим українськими компаніями.

Інші 8,74 млн євро спрямують на підтримку ключових муніципальних проєктів, як-от: рекультивація Грибовицького сміттєзвалища та управління твердими побутовими відходами у Львові, впровадження енергоефективних заходів у дитячих садках Сум, а також покращення систем водопостачання та водовідведення у Луцьку.

«Незалежно від того, йдеться про нове трамвайне сполучення чи покращення місцевих послуг, усе, що ми робимо, спрямоване на сприяння економічному відновленню та нормалізації повсякденного життя ураженого війною українського народу», — заявив президент ЄІБ Вернер Хойєр.

Раніше ЄІБ надав негайну допомогу Україні, виділивши з 2022 року 1,7 мільярда євро на терміновий ремонт інфраструктури країни, зруйнованої російськими бомбардуваннями. Банк ЄС також надав кредитну лінію у 4 млрд євро для підтримки інтеграції біженців з України в європейських країнах.

Зараз в Одесі очікується постачання перших з 13 низькопідлогових трамваїв, які були придбані за кредитною лінією ЄІБ за проведеним ще 2021 року міжнародним тендером. Ці трамваї будуть працювати на магістральному маршруті "Північ-Південь". Аналогічні "трамвайні" проекти також реалізуються у Києві та Львові.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Двух жителей Одесской области оштрафовали за невыполнение родительских обязанностей

Observan

Суд отменил арест земельного участка в Одессе, где велась незаконная стройка

Observan

Вино з Одещини отримало нагороду на найпрестижнішому міжнародному конкурсі

Observan