Одесские штучки

Одесі загрожують ракетним ударом два підводні човни росіян

Станом на ранок 24 квітня у Чорному морі перебувають 4 російських кораблі, серед яких два підводних човни з 8 ракетами "Калібр". Саме вони являють собою потенційну загрозу ракетного удару для Одеси. Але ознак масованого ракетного удару на даний момент не спостережується.

Така сама ситуація спостерігалася протягом останніх 3-4 днів. Але 23 квітня в морі загалом було 7 кораблів та катерів, 22 квітня — 8 кораблів та катерів.

Детальніше про ситуацію у Чорному морі та російський флот у нашому відеоогляді.

Перед цим, коли у морі 20-21 квітня перебував фрегат " Адмирал Макаров", росіяни проводили навчання з проиичовнової оборони. Це виглядає дивно, оскільки російський чорноморський флот воює з Україною, яка не має підводних човнів. А у флотах на Чорному морі підводні човни, окрім росії, є лише у Туреччини.

Також можна вперше побачити, як виглядає з правого борту фрегат "Адмирал Макаров", який уразили морським дроном саме у правий борт під час атаки на Севастополь 28 жовтня. На борту фрегата видно сліди ремонту та пошкоджень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

За привласнення чужого майна жителька Одещини сяде за ґрати

Observan

Частково перекриють рух трасою Одеса-Київ на мосту через Хаджибейський лиман

Observan

Смертельная авария произошла в Одесской области

Observan