Одесские штучки

Одесит, який «здавав» ворогу позиції ЗСУ в Києві, затриманий

23-річний одесит переїхав до Києва у пошуках роботи. Там він розмістив кілька резюме на сайтах з пошуку роботи. Через них російська військова розвідка завербувала молодика для збору розвідувальних даних для нанесення ракетних ударів. За грошову винагороду чоловік надсилав окупантам інформацію про електропідстанції у Києві, встановлював геолокації підрозділів Сил оборони, ремонтні бази ЗСУ.

СБУ затримала російського агента на Київщині під час спецоперації.

Співробітники Служби безпеки затримали зловмисника «на гарячому», коли він здійснював відеозйомку військової бази ЗСУ та «прив’язував» її GPS-координати до електронної карти. Комунікацію здійснювали через один із месенджерів. Під час обшуку за місцем проживання затриманого виявлено ноутбук і смартфон з доказами його розвідувально-підривної діяльності проти України.

Фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Наразі він під вартою. Зловмиснику загрожує довічне ув’язнення.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Известный украинский лоукостер запускает новый рейс из Одессы

Observan

Навіщо Україні інвестиційна карта, як перестати бути сировинним придатком Європи та за рік створити 350 тисяч робочих місць

Observan

Одеситам повідомили, коли відновлять водопостачання

Observan