Одесские штучки

Одеситам повідомили, як йде підготовка до опалювального сезону

Минула зима для Одещини видалася дуже складною, тож комунальники прикладають максимальних зусиль, щоб цієї зими жителі Одеської області були зі світлом і теплом.

Про це повідомив голова Одеської ОДА Олег Кіпер.

Так, до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 1315 котелень, 1908 км теплових мереж, 248 об’єктів водопостачання, 8867 багатоквартирних житлових будинків, 489 дитячих садочків, 623 учбових закладів, 399 закладів охорони здоров’я. Заготовлено майже 50 тисяч тонн посипкового матеріалу, 321 одиниця спеціалізованої техніки готова до роботи.

Триває процес із переведення котелень на альтернативні види палива. Кожна 10 Гкал в регіоні виробляється вже незалежно від наявності природного газу.

Також в області проведено інвентаризацію наявності генераторів на життєво важливих об’єктах інфраструктури та соціальної сфери. Об’єкти централізованого водопостачання забезпечені генераторами на 86%, котельні централізованого теплопостачання — на 97%. Щодо забезпечення генераторами: школи — 90%, садочки- 75% лікарні (стаціонари, пологові) — 99%.

За словами Олега Кіпера, опалювальний сезон в Одеській області розпочнеться орієнтовно 1 листопада, але залежить від погодних умов.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

От пожаров за выходные в Одессе и области погибли четыре человека

Observan

Житель Одеської області переправляв ухилянтів за кордон

Observan

СБУ совместно с иностранными партнерами пресекла деятельность мощной хакерской группировки

Observan