Одесские штучки

Одеситам повідомили, як навчатимуться школярі з 1 вересня

З 1 вересня в Одесі понад 90% шкіл працюватимуть у змішаному форматі – і очно, і дистанційно. У них навчатимуться близько 25 тисяч людей.

Про це повідомила начальник територіального відділу освіти Приморського району Юлія Філлер, передає Vgorode.

За її словами, у школах продовжуються підготовчі роботи. Установи, які мають укриття, розпочнуть роботу з 1 вересня.

В даний час проводиться дуже велика робота з ремонту укриттів. Жодне укриття не буде прийнято та не поставлено на облік, якщо не відповідатиме чинним вимогам. Основна увага звертається на вентиляцію при знаходженні дітей, освітленні, у тому числі й аварійному освітленні. У разі відключення світла школи мають генератори. Розклад занять керівники шкіл складатимуть відповідно до кількості бажаючих навчатись очно та ємності укриття. Майже всі школи навчатимуться у дві зміни. Батьки можуть обирати формат навчання: очно чи дистанційно. Якщо половина хоче навчатись онлайн, будуть створювати дистанційний клас. Уроки вестимуть ті самі вчителі, що й очні. Якщо з класу дистанційно хочуть навчатися кілька учнів, їм буде запропоновано дистанційний клас в іншій школі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситы собственноручно поймали грабительницу

Observan

На Одещині реалізують унікальний соціальний проект

Observan

Вінниця отримала перші трамваї Tram2000 з Цюриха

Observan