Одесские штучки

Одесити допомагають відновлювати постраждалі будинки на Херсонщині

Одещина продовжує допомагати у відбудові Херсонщини у рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч».
Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної державної адміністрації.

В рамках реалізації проєкту здійснюється відбудова пошкоджених об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури в деокупованих населених пунктах Херсонської області.

Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі та вікон по 11 житлових будинках та тривають роботи ще в 7 житлових будинках.

В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі та вікон по 7 житлових будинках та тривають роботи в 4 житлових будинках.

В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі та вікон по 10 житлових будинках та укладені договори на роботи по відновленню ще 3 будинків.

Нагадаємо, що кількість об’єктів у підшефних Одещині громадах, де проведено обстеження для відновлення складає:
— село Новодмитрівка – обстежено 68 житлових будинків;
— село Благодатне – обстежено 80 житлових будинків та 4 об’єкти соціальної інфраструктури;
село Киселівка – обстежено 114 житлових будинків та 4 об’єкти соціальної інфраструктури.
Загальна кількість пошкоджених об’єктів складає 270, з яких 14 об’єктів житлової інфраструктури відновлено власниками за власні кошти, тобто загальна кількість об’єктів для відновлення 257.
Під час обстеження складено 257 дефектних актів. За складеними дефектними актам та наявними експертними звітами орієнтовна вартість відновлення – 238,208 млн. грн., з яких сума на капітальні ремонти об’єктів соціальної інфраструктури складає 196,440 млн. грн.

Одеською ОВА перераховано за рахунок субвенції до Херсонської ОВА 20 млн. грн., а саме: 4,5 млн. грн. на Великоолександрівську селищну раду: 15,5 млн. грн. на Чорнобаївську сільську раду.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Офисе президента заблокировали субвенцию городам Украины

Observan

В Одесі горіла кав’ярня

Observan

В райцентре под Одессой разгорелись жаркие споры из-за строительства

Observan