Одесские штучки

Одесити отримують гуманітарну допомогу від європейських організацій

Щодня за допомогою до муніципального Гуманітарного центру Київського району Одеси звертаються 500-700 людей, серед яких є як внутрішньо переміщені особи, так і одесити. 

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

З перших днів відкриття Центру руку допомоги простягнули польська компанія «Auto Partner SA» та БФ «Братське серце», які регулярно надають гуманітарну допомогу: харчові продукти, речі першої необхідності, техніку, канцелярію, іграшки для дітей тощо.

«Чергову гуманітарну допомогу надаємо українським військовим. Ми вже передали кілька машин: швидку допомогу та евакуатори. Тепер був запит саме на таку машину», — сказав пан Ющик.

«Лише спільними зусиллями ми досягнемо найголовнішого завдання, яке заполонило розум, серця одеситів та всіх українців — Перемоги України», — сказав керівник БФ «Братське серце» Ігор Шпагін.

«В особі пана Ющика я хочу подякувати всім європейським партнерам. Ми дуже вдячні, що вони в нас є. Це дуже важливо, що в Європі знають про те, що відбувається в Україні», — сказала Марина Лозовенко.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Необычное природное явление наблюдали одесситы

Observan

Одессит пострадал в результате поножовщины

Observan

Десять лет за решеткой светит убийце из Одесской области

Observan