Одесские штучки

Одесити подали петицію про повернення Максима Марченка на посаду голови Одеської ОВА

16 березня 2023 року на сайті Президента України зареєстровано петицію щодо повернення Максима Марченка на посаду голови Одеської ОВА.

«Просимо президента переглянути указ про звільнення з посади голови Одеської ОВА Максима Марченко»,— сказано в петиції.

Автор петиції — одеситка Недомовна Інна Михайлівна

На 6.55 18 березня петиція набрала вже 313 з 25000 необхідних голосів. Проголосувати можна впродовж 91 дня.

Нагадаємо, що уряд погодив рішення звільнити Максима Марченка 14 березня. 15 березня Зеленський підписав указ про звільнення його з посади.

Максим Марченко у зверненні 15 березня прокоментував своє звільнення з посади начальника ОВА та заявив, що сподівається незабаром повернутися до лав ЗСУ.

«Боротьба триває… І я вважаю, що повинен робити те, що вмію найкраще — вбивати ворогів та воювати заради майбутнього України. Сподіваюсь, що незабаром я повернусь до своєї улюбленої справи. Але моя душа та серце назавжди залишаються в Одесі», — написав він у своєму каналі.

Марченко подякував Володимиру Зеленському за можливість керувати «найкращою областю нашої держави», а також зазначив, що найвищою оцінкою його діяльності було те, що люди писали «наш Марченко».

Що відомо.

Володимир Зеленський призначив Максима Марченка головою ОВА 1 березня 2022 року замість Сергія Гриневецького. У 2015-2017 роках Максим Марченко був командиром 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». У 2017 році Марченко був призначений на посаду заступника командира 92-ї окремої механізованої бригади. З травня 2018 року був командиром 28 механізованої бригади.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесский ГАСК оштрафовал застройщиков почти на 100 тысяч гривен

Observan

На Одещині чоловік убив гостя

Observan

Мужчина пострадал в ДТП в Одессе

Observan