Одесские штучки

Одеситка створила аудіогід для «очеретяного» трамвая

Одеситка Юлія Карабаджак створила українськомовний аудіогід для трамвая № 20. Дівчина розповіла про історію місць, через які проїжджає електротранспорт. У майбутньому там планують зробити сквер, відреставрувати зупинки, побудовану на початку 20 століття та возити екскурсії з професійним гідом. 

Про це повідомляє Суспільне Новини.

Поїздка трамваєм займає близько пів години — з Херсонського скверу до Хаджибейського лиману та назад. Під час руху можна побачити Глухий міст, спроєктований спеціально для цього маршруту, завод лаків та фарб, старі трамвайні зупинки та навіть козацьке кладовище.

«Як на мене, він важливий саме зараз, тому що, по-перше, туристичних локацій в Одесі, на жаль, стає менше через заборони певні. По-друге, він привертає увагу до історії Одеси, якої ми не знали. Якщо ми раніше вважали, що Одеса заснована у 1794 році, то кладовище, повз якого проходить цей маршрут – доводить, що люди жили тут ще до того», — переконана Юлія Карабаджак.

Більша частина маршруту проходить крізь очерет. Це сильно нагадує тунель кохання у містечку Клевень на Рівненщині, поділилася Юлія Карабаджак.

Обабіч трамвайних колій на маршруті є старі зупинові павільйони. Об’єкти побудовані у 1910-1914 роках архітектором Адольфом Мінкусом, розповіла авторка аудіогіду.

Поки на маршруті немає екскурсій з професійним гідом – можна скористатися аудіогідом. Він завантажений на Soundcloud, тож вам потрібно мати лише навушники та доступ до інтернету. Під кожну локацію є окрема маленька історія.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские рекорды: как правильно открывать игристое вино

Observan

Курорт близ Одессы с романтическим названием

Observan

Русские нанесли удар по админкорпусу областной администрации в Николаеве (ВИДЕО)

Observan